7.MNT “Šumica”

Na ovogodišnjoj “Šumici” uz seniorske ekipe,po prvi puta će nastupiti i veterani,koji će tako dobiti priliku pokazati svoje nogometno umijeće u konkurencuji primjerenoj svojim godinama.S obzirom da smo svjedoci da na većini veteranskih turnira ima dosta problema u odnosima među ekipama,a prvenstveno prema sucima (vjerovatno su veterani slabijih živaca) i da bi izbjegli takav scenarij,naš veteranski turnir je zamišljen da se bazira na fair-play igri i druženju i iz toga razloga je turnir pozivni,nema kotizacije i najbolja ekipa će biti nagrađena peharom,a ostale diplomom.
Sigurni smo da će veterani pokazati odličan nogomet i podići turnir za još jednu stepenicu prema gore.
Sudjeluju:
NK”Most”
NK”Inas”
NK”Usora”
MNK”Kozakiv”

Seniorski turnir došao je do svoga sedmog izdanja.Kvaliteta na turniru je svake godine sve bolja i ne sumnjamo da će tako biti i ove godine.Uz domaće ekipe koje se sa posebnim žarom žele domoći naslova,ove godine na titulu će jurišati i dobar broj ekipa izvan “kvarta”.Turnir počinje u subotu 23.05,kada su na rasporedu grupe,nastavlja se i završava u nedjelju utakmicama 1/4 finala,1/2 finala i na kraju velikim finalom.

CB Cobra

RASPORED UTAKMICA NA MALONOGOMETNOM TURNIRU “ŠUMICA”

19 i 10 Elbi Uniqa-Mačo metali

RASPORED UTAKMICA ZA NEDJELJU 31.05.2015.

19 i 50 VELIKO FINALE

U sjajnoj atmosferi pred više od 300 gledatelja odigrana je završnica 7.malonogometnog turnira “Šumica 2015.Ekipa “Elbi Uniqa” obranila je prošlogodišnji naslov,pobjedom u finalu protiv ekipe “SC Flegar” iz Velike mlake.Treče mjesto osvojila je ekipa “Čingać”,a četvrti su bili “Mačo metali”.
Za najboljeg igrača turnira proglašen je Darko Duvnjak (Elbi Uniqa),a najbolji strijelac je Ernad Mašić (Elbi Uniqa) sa 10 postignutih golova

FINALE:
“Elbi Uniqa”-SC”Flegar”
5   :   2

Za pobjednike , ekipu”Elbi Uniqa” nastupali su:
Matković,Perić Mašić,Jurić,Bilanović,Duvnjak,Pavić,Martinac,Ibrić,Jurakić,Jukić,Vuleta
šumica 2

Pobjednici:”Elbi Uniqa”

U veteranskoj konkurenciji slavio je NK”Most”,koji je pobijedio u sve tri utakmice (igralo se 3 kola, svako sa svakim) i sa 9 bodova osvojio 1.mjesto na tablici.