predstavljamo 2011.godište

Generacija zagića rođena 2011.godine sastavljena je većinom od igrača koji su kraće vrijeme u klubu,tako da su i trenutni rezultati odraz toga.
Samo tri ugrača su duže vrijeme u trenažnom procesu i oni su predvodnica ove generacije,a to su,kapetan Antun Volarić,Mateo Brešan i Mihael Tomić.Ostali dio ekipe koji je relativno novi u klubu sačinjavaju:
Ivan Jelica,Nikola Rokvić,Roko Mukić,Kristina Đido,Dorijan Jakovljević,Marko Bedeniković i Luka Marijan.Strpljivim i redovitim radom ova ekipa će doći do razine kada će se ravnopravno suprostavljati protivničkim ekipama,a to su najavili osvajanjem 2.mjesta na zimskoj ligi.

Print Friendly

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

happy wheels