predstavljamo 2013./2014.godište

Najmlađa generacija u klubu uz redovite treninge,ove zime je nastupila i na zimskoj ligi “Elipso”.
U osam utakmica prikazali su zavidno nogometno umijeće i dali do znanja da će ova generacija u budućnosti uz redovitost na treningu i kvalitetan rad koji imaju u našem klubu,priuštiti puno veselja,prvenstveno sebi,a onda i svima koji ih prate.
Igrači 2013.,2014.godište:
Matej Marinović,Lukas Krsnik,Jan Jukić,Matej Bačkonja,Franjo Volarić,David Jelica,Lovro Vranešević,Marin Lončar,Sven Kurtušić,Karlo Petrović,Dominik Jakovljević.
Moramo napomenuti da su Jan Jukić i Matej Bačkonja već nastupili ove sezone na prvenstvenim itakmicama sa generacijom 2012.,a od jeseni čitava generacija kreće sa prvenstvenim nastupuma u izuzetno kvalitetnoj B-1 ligi Zns-a.

Print Friendly

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

happy wheels