1         :          4      (  0      :      4  )

Strijelci za NK”Most”:Knežević,Bajramović,Čorak,Barukčić

NK”Most”:
Franjo Lujić,Bajramović(kap.),Knežević,Perić,Šajfar,Barukčić,Čorak,Malićević,
Kalem,Jakešević,Fran Lujić,Barbarić

Dugo očekivani “derbi” dvije vodeće i do danas neporažene ekipe uvjerljivo je pripao našim limačima.Sve je bilo riješeno već u prvom poluvremenu.Poveli smo nakon kornera kada se najbolje snalazi Knežević i zabija glavom za vodstvo 1:0.Ubrzo nakon toga Bajramović lijepo pogađa za povečanje vodstva.Nakon slobodnog udarca Šajfara lopta se od stative odbija do Čorka koji je zakucava za 3:0.Točku na “i” prvog poluvremena stavlja Barukčić odličnim udarcem iz punog trka sa desne strane.U drugom dijelu sigurno kontroliramo igru,a domaćin uspijeva samo ublažiti poraz.Bila je ovo odlična predstava naših limača i pohvala za sve igrače koji su danas ostvarili ovu vrijednu pobjedu.

“X” NA SAVICI

LIMAČI: Prijateljska utakmica

NK”Croatia 98 II”-NK”NK”Most II”
        1         :          1      (  1      :      0  )

Strijelac za NK”Most”:Došen

NK”Most”:
Pravdić,Došen,Martić,Marinković,Komljenović,Barišić,D.Lovričić,Domazet,Tunjić

Naši igrači koji su krače vrijeme u klubu i igrači koji imaju manju minutažu u prvenstvu,odigrali su prijateljsku utakmicu na Savici protiv NK”Croatia 98 II”.Svakoj ekipi pripalo je po poluvrijeme.Domaćin je poveo iz slobodnog udarca,a mi smo izjednačili nakon odličnog prodora i asistencije Marinkovića,nakon koje Došen zabija za 1:1.Bila je ovo odlična prilika za stjecanje iskustva i naši igrači su to odlično iskoristili.