joma cup 2015:3.mjesto za limače

Na ovogodišnjem Joma cupu limači su došli do postolja,osvojivši treće mjesto,dok su zagići zaustavljeni u 1/4 finalu od kasnijeg finaliste HNK”Gorica”Moramo pohvaliti zagiće jer su unatoč porazu 1:3,odigrali jednu odličnu utakmicu i do zadnje dvije minute držali 1:1,stvorivši u tom periodu nekoliko izglednih priliku za vodstvo i vjerovatno pobjedu protiv renomiranog protivnika,ali pobjeda je ovoga puta ipak otišla na stranu HNK”Gorica”.
Limači su došli do 3.mjesta,iako su mogli i korak dalje,jer su izgubili na penale od NK”Gradića”,nakon što je u regularnom dijelu završilo 1:1.U grupnoj fazi ostvarili su limači 3 pobjede,1 remi i 1  poraz.U 1/4 finalu lakoćom su deklasirali ŠN”K-7″ 6:0.U polufinalu smo izgubili na penale od NK”Gradići” u utakmici u kojoj nas je velika pogreška u samom početku utakmice uvela u velike probleme,jer je protivnik poveo 0:1.Knežević u posljednjoj minuti poravnava na 1:1,ali “rulet” penala odnosi nam finale.U utakmici za 3.mjesto bez većih problema dobili smo NK”Dinamo Hidrel”  rezultatom 4:2.

Za najboljeg golmana limača proglašen je naš Franjo Lujić,koji je tako upotpunio kolekciju,jer je prošle godine u konkurenciji zagića također proglašen za najboljeg golmana turnira.