3         :         2             ( 2       :       0)

Strijelci za NK”Most”:Hašimović,Jukić

NK”Most”:
Perić,,Jukić,Jurina,Svibić (kap.),Marić,Perković,R.Mikelić,N.Osmanović,
Hašimović,G.Mikelić,V.Lujić

Malo lošije prvo poluvrijeme koštalo je zagiće boljeg rezultata.Utakmicu smo otvorili bojažljivo i pospano,tako da je momčad Nura to iskoristila i povela  do poluvremena 2:0.Na početku drugog dijela,domaćin zabija iz slobodnog udarca za 3:0.Nakon toga naša ekipa preuzima inicijativu na terenu i Hašimović zabija za 1:3,a ubrzo nas Jukić svojim golom vrača potpuno u utakmicu.Do kraja smo imali nekoliko izglednih situacija,ali su lopte preletjele gol i rezultat se nije mijenjao,tako da je pobjeda pripala Nuru.Iduće subote nam u goste dolati Hrvatski Leskovac,a u nedjelju 03.05. igramo na turniru u povodu 5.godlne našega kluba,tako da će biti prilike za povratak na pobjedničku stazu.