Limači: 15.kolo prvenstva ZNS-a Liga B-5:”Prokockali” pobjedu u drugom poluvremenu!

Prvenstvena utakmica:
NK”Most”-NK”Blato”
4 : 4 ( 4 : 1 )

Strijelci za NK”Most”:Blatnjak 2 gola,Barukčić 1 gol,Antunović 1 gol

NK”Most”:
Blatnjak,Antunović,Matić,Kalem,Knežević,Perić(kap.)Vidak,Jerković,Barukčić,Šajfar,Čorak

nkmost-nkblato

Utakmica koja je trebala biti u nedjelju,odigrana je danas radi prvih pričesti,a taj razlog i produženi vikend uvjetovali su nedolazak nekolicine igrača na utakmicu.Ipak u prvom poluvremenu to se nije primječivalo i nakon vrlo dobre igre naša momčad je povela 4:0.Do poluvremena gosti zabijaju gol za smanjenje vodstva.U drugom poluvremenu ponovila se priča iz utakmice protiv Croatie 98,kada je uslijedila nedisciplina u igri i gosti to ovaj puta koriste za veliki bod,iako smo u samoj završnici utakmice imali veliku priliku za pobjedu,ali je Barukčić previše oklijevao što golman koristi i izbija loptu sa gol linije.