2         :          1      (  0      :      1  )

Strijelci za NK”Most”:Čorak 1 gol,Perić 1 gol

NK”Most”:
Franjo Lujić,Bajramović(kap.),Knežević,Perić,Šajfar,Barukčić,Čorak,Malićević,
Kalem,Fran Lujić,Barbarić,Marinković,Vranjković,Barišić

Ponovno teška i iscrpljujuća utakmica protiv Bubamare.Ova utakmica kao da je preslika utakmice iz jesenskoga dijela kada smo također slavili 2:1 nakon velike borbe i preokreta.Gosti su poveli nakon 5 minuta igre iz vrlo dobre akcije.Nakon primljenog gola teško dolazimo do igre i poluvrijeme nam je donijelo priliku da se organiziramo i uđemo u drugo poluvrijeme kao u sasvim drugu utakmicu.Novo lice naše ekipe donosi ubrzo izjednačenje,nakon ubačaja iz kuta Šajfara,Perić odlično posprema loptu gavom u mrežu.Sada smo mi ekipa koja vrši stalni pritisak na gol protivnika i to je urodilo plodom kada Čorak odlično nakon okreta pogađa suprotni kut za “velikih” 2:1.Do kraja gosti prijete,ali Franjo Lujić ne dozvoljava izjednačenje i 3 vrijedna boda stigla su na naš “konto”.Teška,ali vrijedna pobjeda i zato Bravo za limače!

ZAGIĆI:   Liga B-3 14.kolo

NK”Sesvete II” – NK”Most”
5         :         2             ( 2       :       1)

Strijelci za NK”Most”:Jukić,Jurina

NK”Most”:
Perić,Jurkić,Jukić,Jurina,Svibić,Marić,Perković

Nakon  6 mjeseci naši zagići doživjeli su porez.Možda i ne bi tako bilo da smo danas bili kompletni,ali “viša” sila spriječila nas je u tome i pobjeda je zasluženo otišla na stranu protivnika.Početak je bio na našoj strani i poveli smo golom Jukića.Domaćin ubrzo “sretno” zabija za 1:1 i do poluvremena okreće rezultat u svoju korist.Drugi dio donosi veliki trud kako bi došli do povoljnog rezultata,ali danas nismo uspjeli.Bez obzira na to,čestitke svim igračima za današnju utakmicu i zato “idemo dalje”!

NK”Most”:
Antunović A.,Sičenica,Matija Lujić,Marin Antunović,Komljenović,Jakešević,L.Barbarić,Vidak,Matić (kap.),Rizvani,Manojlović,Ivić

U trečem pokušaju uspjeli smo prvi puta ostati neporeženi protiv vodeće momčadi lige,Trešnjevke II.Početak utakmice donio je “bojažljivu” igru naše ekipe sa previše respekta prema protivniku.U takvom odnosu na terenu Trešnjevka ima inicijativu,a mi prijetimo iz kontranapada preko Lujića.Ipak gosti nakon zakašnjele reakcije naše obrane dolaze u vodstvo 1:0.Drugo poluvrijeme proteklo je u dominaciji naše ekipe.Nakon nekoliko propuštenih prilika,ipak preko Jakeševića poravnavamo na 1:1,a malo je nedostajalo da ostvarimo i pobjedu.Ovo je bilo odlično izdanje naše ekipe i s nestrpljenjem očekujemo iduće kolo kada nam u goste dolazi Polet II.