limači osigurali 3.mjesto,pehar i medalje

4         :          2      (  2      :      1 )

NK”Most”:
Šikulec,Fran Lujić,Komljenović,Knežević,Perić(kap.),Rizvani,
Jakešević,Barbarlć

Strijelci za NK”Most”:Fran Lujić 3 gola.Perić 1 gol

U 14.kolu naši limači pobjedom protiv uvijek neugodne Mladosti,osigurali su 3.mjesto na završnoj tablici i tako upotpunili veliki uspjeh naših ekipa na ovogodišnjoj ligi “Elipso”.U zadnjem kolu u utakmici protiv Bestovja tražiti će se pobjeda samo za prestiž.Poveli smo nakon 40 sekundi igre preko Lujića,a Mladost ubrzo zabija za izjednačenje.Lujić ponovo donosi prednost našoj ekipi i tako  se odlazi na odmor.U drugom dijelu ne koristimo u početku nekoliko prilika i protivnik to kažnjava golom za 2:2.Ipak 4 minute prije kraja Lujić svojim trečim golom i ukupno 17. na ligi donosi prednost,a Perić golom iz slobonog udarca potvrđuje pobjedu vrijednu postolja.Bravo!!!

LIMAČI: Liga “Elipso”13.kolo (zaostalo):

NK”Most II” – NK”Špansko”
        5        :          4      (  1      :      2  )

NK”Most”:
Franjo Lujić,Vranjković,Šajfar(kap.),Barukčić,Barišić,Tunjić,
Čorak,Malićević,Marinković

Strijelci za NK”Most”:Barukčić 3 gola,Malićević 1 gol,Čorak 1 gol

Ranojutarnji termin malo je uspavao našu mlađu ekipu tako da je Špansko vrlo brzo povelo 2:0.Čorak u zadnjim sekundama prvoga dijela vraća nadu golom za 1:2.Drugi dio donosi “furiozan” početak naše ekipe i okrečemo retultat na 4:2.Do kraja smo uspjeli sačuvati prednost na našoj strani za još jednu vrijednu pobjedu.U vrlo dobrom izdanju naših igrača,posebna pohvala za nezaustavljivog i efikasnog Barukčića,”nezgodnog” Čorka i odličnog Lujića na golu.

NK”Most II” – NK”Zelengaj”
        3        :          5      (  0      :      3  )

NK”Most”:
Čorak,Malićević,Marinković,Marić

Strijelci za NK”Most”:Barukčić 2 gola,Šajfar 1 gol

Loš ulazak u utakmicu i nekoliko grešaka koštao nas je boljeg rezultata protiv Zelengaja.Poluvrijeme smo završili sa -3,iako smo imali nekoliko izglednih prilika.Drugi dio je ponovno bio bolji i malo je nedostajalo da se vratimo potpuno u utakmicu.Ponovno je odličan bio Barukčić,a treba spomenuti i gol Šajfara nakon “solo” prodora kada je nanizao tri protivnička igrača.Posljednje kolo nam donosi ZET i kakav god rezultat bio ,neće umanjiti vrlo dobar nastup naše mlađe ekipe na ovogodišnjoj ligi “Elipso”.