4         :          2      (  0      :      0 )

Strijelci za NK”Most I”:Perić 2 gola,Fran Lujić 1 gol,M.Barbarić 1 gol

NK”Most II”:
Franjo Lujić,Vranjković,Šajfar(kap.),Barukčić,Barišić,Došen,Malićević,
Čorak,Martić,Tunjić

Strijelci za NK”Most II”: Šajfar 1 gol,Barukčić 1 gol

12.kolo lige “Elipso” donijelo je sraz naše dvije ekipe limača.S jedne strane su bili stariji rođeni 2004.,a sa druge mlađi rođeni 2005.godine.Utakmica je bila odlična i puna tempa.Prvo poluvrijeme je završilo bez golova.U drugom dijelu prvi su zaprijetili mlađi,ali pokušaj Barukčića odlično brani Šikulec.Nakon toga Fran Lujić koristi neopreznost u obrani mlađih i zabija pod gredu za vodstvo 1:0.Ubrzo  nakon toga Šajfar iz slobodnoga udarca izjednačuje rezultat na 1:1.Taj rezultat stajao je do 8 minuta prije kraja,kada Perić sa dva “projektila” donosi prednost na stranu starijih,a Barukčić i Barbarić zabijaju gol na svakoj strani za konačnih 4:2.Moramo pohvaliti mlađu ekipu koja je odlično odigrala i još jednom pokazala da je sposobna svima “pomrsiti račune”,a stariji limači su sada u prilici da sa tri pobjede u zadnja tri kola osvoje mjesto na postolju.