Most I uspješan,Most II “Prekratak” za gol

5         :          2      (  2      :      1 )

NK”Most”:
Šikulec,Fran Lujić,Komljenović,Knežević,Perić,Rizvani,Bajramović (kap.),
Jakešević,Ivić

Strijelci za NK”Most”:Rizvani 2 gola,M.Barbarić 2 gola,Bajramović 1 gol

U 11.kolu pobijedili smo Mladost II za potvrdu trenutnog  4. mjesta na tablici.U laganom tempu veliku minutažu su dobili svi igrači.a danas su se posebno istakli Bajramović i dvostruki strijelci,Rizvani i Barbarić uz konstantno dobrog Kneževića.U prvom poluvremenu protivnik je donekle parirao u igri,dok je drugi dio bio na našoj strani,što je bilo dovoljno za 7. pobjedu na ligi “Elipso”.

NK”Most II” – NK”Odra”
        2        :          3      (  1      :      2  )

NK”Most”:
Franjo Lujić,Vranjković,Šajfar(kap.),Barukčić,Barišić,Jurina,
Čorak

Strijelci za NK”Most”:Vranjković 1 gol,Jurina 1 gol

Nismo uspjeli napraviti još jedno iznenađenje na ligi “Elipso”.Drugoplasirana Odra pobijedila je 3:2,a krivac je prije svega loš ulazak u utakmicu,kada primamo dva gola.Do poluvremena smo smanjili rezultat i u drugom dijelu uspjeli pritisnuti protivnika.Ipak iz jedne polukontre primamo pogodak za 1 :3,ali Jurina nas ubrzo vrača u igru svojim pogotkom.Na kraju nismo uspjeli izjednačiti,tako da smo prekinuli malu seriju odličnih rezultata,mada ostaje osječaj da se serija mogla i produžiti.Iduće kolo sastaju se Most I i Most II.

Strijelac za NK”Most”:Matija Lujić 2 gola

Minimalan poraz u posljednjem kolu lige “Maksimir”.Da se raspoloženom Lujiću priključio još neki igrač rezultat bi bio bolji,ovako morali smo čestitati protivniku na pobjedi.Sada se okrečemo pripremama za proljetni dio prvenstva gdje držimo 2.mjesto i na kojem želimo ostati.