1         :          1      (  1      :      0 )

Strijelac za NK”Most”:Matija Lujić

NK”Most”:
Karlović,Barbarić L.,Antunović A.,Matić(kap.),Sičenica,Manojlović
Kurdić,Lujić,Blatnjak,Kalem,Rizvani,Perić,Knežević,Bajramović,Antunović M.,Barbarić M.

Ovo je bila utakmica u kojoj je naša ekipa imala inicijativu tijekom čitave utakmice,stvorila uz postignuti gol još nekoliko izglednih prilika,ali na kraju je završilo 1 : 1.
Poveli smo u 10.minuti nakon akcije u kojoj su sudjelovali Andrej Antunović,asistent Manojlović i na kraju  strijelac Matija Lujić koji neobranjivo zabija pod gredu.Nakon toga i dalje smo imali veći posjed lopte i nismo dopuštali protivniku da opasnije zaprijeti našem golmanu Karloviću.U drugom poluvremenu ne uspijevamo povečati vodstvo iz 2-3 izgledne prilike,a gosti iz Klare koji su strpljivo čekali svoju šansu koriste malu nesmotrenost u našoj obrani i postižu gol za izjednačenje.Posebna pohvala za igru danas ide kapetanu Matića koji je bio pravovremen u svakoj reakciji i odigrao je bez greške i debitantu Karloviću na golu.