NK”Most”:
Barbarić,Blatnjak,Šajfar,Kalem,Malićević,
Marinković,Glogić,Bajramović(kap),Ferina,Jelić,
J.Martić,Ma.Križević,Pravdić,F.Lujić,Rizvani,Rorić

Vrlo dobru utakmicu odigrali su mlađi pioniri protiv Vrapča.Početak utakmice priredio nam je “mali šok”,jer gosti u prvoj minuti postižu gol za vodstvo.
Ipak to nije smelo naše igrače koji ubrzo uspostavljaju ravnotežu na terenu.Do kraja poluvremena u izjednačenoj igri rezultat se nije mijenjao.
U drugi dio ušli smo još čvršče i odlučnije.Prvu priliku imao je Martić,nakon ubačaja Glogića,ali gostujući golman sjajno nogom brani taj pokušaj.Minutu nakon toga nakon odlične akcije,Blatnjak je u stopostotnoj prilici,ali daje si prejak for i propala je prilika za izjednačenje.U sljedećoj akciji gosti umalo kažnjavaju naše promašaje,ali sreća prati hrabre.I onda u 58 minuti ponovno sjajna akcija na sredini terena i dubinska lopta koja izbacuje Jelića u “mat poziciju”,a on to znalački posprema u mrežu za 1:1 i veliko slavlje naših igrača.
Ubrzo nakon toga sudac je označio kraj,a mi možemo biti itekako zadovoljni onim što su danas pokazali mlađi pioniri.Bravo!