Ponovno “osmica” zagića,Mlađi pioniri “protrčali” Maksimirom

ZAGIĆI:   Liga B-3

NK”Hrvatski Leskovac” – NK”Most”
0         :         8             ( 0       :       4)

Strijelci za NK”Most”:Perković 3 gola,Babić 2 gola,Svibić 1 gol,Jurina 1 gol,Jukić 1 gol

NK”Most”:
Šumić(kap.),Babić,Jukić,Jurina,Hašimović,Marić,Perković,Jurkić,Svibić

Samo prvih par minuta ova utakmica je imala ravnopravan tijek,a nakon toga naši zagići preuzimaju stvari u svoje noge i ostvaruju drugu pobjedu zaredom identičnim rezultatom 8:0.Treba pohvaliti Jurkića na golu koji je (iako to nije njegova pozicija) sačuvao svoju mrežu netaknutom.Sada nam već u srijedu dolazi u goste ekipa Poleta i sigurni smo da će nam zagići prirediti još jedno veselje.Bravo zagići!

MLAĐI PIONIRI:
Prvenstvena utakmica:

ŠN”Maksimir II”-NK”Most”
        2         :          4       (  1      :      3 )

Strijelci za NK”Most”:Mateo Antunović 2 gola,Matija Lujić 1 gol,Mislav Perić 1 gol

NK”Most”:
Bajramović,Barbarić L.,Antunović A.,Matić(kap.),Sičenica,Manojlović,Knežević
Barbarić M.,Lujić,Perić,Blatnjak,Kalem,Rizvani,Jakešević,Vidak,

Vrijedna pobjeda mlađih pionira nad ekipom ŠN”Maksimir”.Počeli smo odlično i u samom početku vodimo golom Perića nakon odličnog prodora Lujića.Antunović ubrzo povečava vodstvo na 2:0.
Mala neopreznost koštala nas je gola nakon ubačaja iz kuta,ali Antunović svojim drugim pogotkom ponovno diže prednost na dva razlika i tim se rezultatom otišlo na odmor.U drugom poluvremenu domaćin nas pritišče i smanjuje rezultat.Ipak do kraja obrana na čelu sa Lucijanom Barbarićem otklanja sve opasnosti ,a iz kontranapada neumorni Lujić nakon odličnog proigravanja Andreja Antunovića zabija za 4:2 i osigurava pobjedu.Pohvala za Mlađe pionire za igru i zalaganje!