sretno edi!

Nakon treninga zagića u petak,održana je mala svečanost.Kapetan zagića Edi Šumić sa svojom obitelji seli u Švedsku i klub je uručio Ediju loptu sa potpisima suigrača i sliku, za sjećanje na dane (4 i pol godine) provedene u Nogometnom klubu “Most”.Ediju i njegovoj obitelji želimo svu sreću i ne sumnjamo da će Edi uspješno nastaviti u Švedskoj svoju nogometnu”priču”,jer uvijek je bio primjer svima,od redovitosti i zalaganju na treninzima i utakmicama do ponašanja na i izvan nogometnog terena.
Zato još jednom “Sretno Edi”!

ODLIČNA UVERTIRA ZA PRVENSTVO!

Zagići su u četvrtak odigrali prijateljsku utakmicu protiv Nura na igralištu u Borovju i ostvarili pobjedu,kao dobru najavu za nastavak prvenstva.
Prijateljska utakmica:

NK”Nur”-NK”Most”
          2  :  5

Strijelci za NK”Most”:Hašimović 2 gola,R.Mikelić 2 gola,Svibić 1 gol

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

happy wheels