5         :         0             ( 2       :       0)

Strijelci za NK”Most”:Šumić 2 gola,Perković 1 gol,Babić 1 gol,Jukić 1 gol

NK”Most”:
R.Mikelić,Šumić(kap.),Babić,Jukić,Hašimović,Marić,Perković,Jurkić,G.Mikelić

Ovo je bila treča uzastopna pobjeda naših zagića uz impresivnu gol razliku 21:0!U današnjoj utakmici naši igrači bili su čvrsti,disciplinirani i efikasni tako da je protivnik vrlo rijetko ugrožavao naš gol,dok smo mi bili stalna prijetnja za protivnički gol.Poveli smo golom Perkovića koji je nanizao nekoliko igrača i zabio za 1:0.Do poluvremena Šumić povečava vodstvo na 2:0.U drugom poluvremenu još veča inicijativa naše momčadi rezultira sa tri pogotka za uvjerljivu pobjedu i nastavak pobjedničke serije.U odličnom izdanju svih igrača posebno se istaknuo kapetan Šumić,koji je uz besprijekorno odrađene obrambene zadatke zabio i dva pogotka,od kojih je jedan bio iz sigurno izvedenog kaznenog udarca.U subotu nam dolazi Mladost D.D. i vjerujemo da će serija biti nastavljena.