zagićima bod u derbiju,limačima nova pobjeda

ZAGIĆI:   Liga B-3

NK”Most” – NK”Sesvete II”
1         :         1             ( 1       :       0)

Strijelac za NK”Most”:Raško Hašimović

NK”Most”:
R.Mikelić,Šumić(kap.),Babić,G.Mikelić,Jukić,Jurina,Hašimović,Marić,Perković

 

Odličnu i zanimljivu utakmicu vidjeli smo danas u srazu dvije podjednake ekipe,na teškom vodom natopljenom terenu.I jedne i druga ekipa stvorila je veliki broj prilika,a mreže su se tresle na svakoj strani jednom,tako da je neriješeni rezultat i najpravedniji ishod ove kvalitetne utakmice zagića.Svi naši igrači zaslužuju velike pohvala za pokazani trud i igru!

LIMAČI:

NK”Most”-NK”Podsused”
        2         :          0      (  1      :      0  )

Strijelci za NK”Most”:Barbarić 1 gol,Barukčić 1 gol

NK”Most”:
Lujić,Bajramović(kap.),Bašić,Knežević,Vranjković,Perić,Kalem,Šajfar,Barukčić,Čorak,
Malićević,Tunjić,Marinković,Barbarić

Težak teren i nespretnost u završnici,držalo je ovu utakmicu u neizvjesnosti.U prvom poluvremenu u nekoliko situacija nismo uspjeli ugurati loptu u mrežu iz neposredne blizine.Ipak u samoj završnici 1.poluvremena,Kalem odlično proigrava Barbarića za vodstvo 1 : 0.U drugom poluvremenu kontrolirali smo igru,a potvrdu pobjede osigurao je Barukčić golom za 2:0,nakon asistencije kapetana Bajramovića.Čestitke igračima na pobjedi!

 

 

Print Friendly

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

happy wheels