Fenomenalni zagići “skinuli” lidera prvenstva,mlađi pioniri u sudačkoj nadoknadi do boda i 2.mjesta

ZAGIĆI:   Liga B-3

NK”Podsused” – NK”Most”
2         :         3             ( 1       :       1)

Strijelci za NK”Most”:Jurina 2 gola,Perković 1 gol

NK”Most”:
Šumić(kap.),Babić,Jukić,Jurina,Hašimović,Marić,Perković,Jurkić,Svibić,R,Mikelić,G.Mikelić

Šta se osim pohvala može izreči našim zagićima.U derbiju 11.kola uspjeli su pobijediti vodeći Podsused i uključiti se u borbu za 1.mjesto.Početak utakmice nije dao nagovjestiti ovakav kraj,jer je domaćin poveo 1:0 nakon 20-tak sekundi igre.No niti takav šok nije previše utjecao na naše igrače koji do poluvremena izjednačuju na 1:1.Drugo poluvrijeme donosi “furiozan” početak naših igrača koji u samo dvije minute zabijaju 2 gola i odlaze na neuhvatljivih 1:3.Do kraja utakmice domaćin je uspio samo smanjiti reziltat,a pobjeda i 3 boda zasluženo su pripala našoj momčadi koja je ostvarila “čudesnu” osmu pobjedu zaredom i pokazala da će u proljeće biti ravnopravan pretendent za sam vrh tablice.Čestitke igračima i treneru na današnjoj pobjedi i na odličnom jesenskom djelu prvenstva.Bravo!

MLAĐI PIONIRI:
Prvenstvena utakmica:

NK”Most”-ŠN”Maksimir II”
        2         :          2       (  0      :      2 )

Strijelci za NK”Most”:Mateo Antunović 2 gola

NK”Most”:
Karlović,Bajramović,Barbarić L.,Antunović A.,Matić(kap.),Sičenica,Manojlović,Knežević
M.Barbarić,Perić,Blatnjak,Rizvani,Jakešević,Vidak,Kurdić,M.Antunović

Možemo reči da su se naši mlađi pioniri danas vratili iz ponora.Početak utakmice počeo je šokantno za našu momčad.Čim se krenulo sa centra nakon velike pogreške naše obrane u 15. sekundi utakmice gosti zabijaju za vodstvo 0:1.Nismo se niti oporavili od šoka,a gosti povečavaju vodstvo na 0:2 nakon autogola Vidaka.Tek nakon polovice igre u prvom poluvremenu uspjeli smo uspostaviti ravnotežu u igri.Nakon odmora kao da je na teren izašla druga momčad,jer sada smo mi diktirali tempo i igru.Sredinom drugog dijela Mateo Antunović smanjuje na 1:2.I kada se već činilo da nečemo niti do boda,u doslovce zadnjem napadu na utakmici nakon ubačaja Lucijana Barbarića,sjajno se snalazi ponovo Mateo Antunović i zabija za 2:2 i veliko slavlje naših igrača,jer taj bod ostavlja našu ekipu na odličnom 2.mjestu nakon jesenskog dijela prvenstva.