LIMAČI JESENSKI PRVACI

LIMAČI: Liga B-5

NK”Most” – NK”Mladost” D.D.
        6         :          0      (  1      :      0  )

Strijelci za NK”Most”:Barukčić 2 gola,Bajramović 1 gol,Kalem 1 gol,Šajfar 1 gol,Rizvani 1 gol

NK”Most”:
Bajramović(kap.),Knežević,Vranjković,Perić,Šajfar,Barukčić,Čorak,
Malićević,Marinković,Barbarić,Aleksić,Barišić,Jakešević,Kalem,Tunjić,Rizvani,

Pobjedom u 10.kolu limači su osigurali naslov jesenskog prvaka.Do pobjede su došli sigurno i uvjerljivo .U prvom poluvremenu protivnik je još nekako i uspio sačuvati svoju mrežu od stalnih napada naše ekipe,ali u drugom poluvremenu nakon stalnog pritiska,uspjeli smo još pet puta zatresti mrežu protivnika.Čestitka igračima i treneru na ovom uspjehu!

Jesenski prvaci!

MLAĐI PIONIRI:
Prijateljska utakmica:

NK”Croatia 98″-NK”Most”
        4         :          4      (  1      :      3 )

Strijelci za NK”Most”:Mateo Antunović 2 gola,Matija Lujić 1 gol,Antonio Knežević 1 gol

NK”Most”:
Barbarić L.,Antunović A.,Matić(kap.),Sičenica,Manojlović,Marin Antunović,Barbarić M.,Antunović M.
Vidak,Lujić,Blatnjak,Kalem,Rizvani,Jakešević,Perić,Knežević,Šajfar

Prekrasan dan iskoristili smo za odigravanje prijateljske utakmice protiv NK”Croatia 98″.Naša momčad bila je u sastavljena od mlađih pionira i nekolicine limača koji su imali prvenstvenu utakmicu netom prije.U prvom poluvremenu dolazimo u prednost od dva gola nakon odličnih kombinacija Matea Antunovića i Matije Lujića.U drugom dijelu domaćin okreče rezultat u svoju korist na 4:3,a konačan retultat koji je i najpravedniji ishod ove zanimljive utakmice postavlja Knežević.Moramo napomenuti da je utakmica više podsječala na prvenstvenu nego na prijateljsku,jer su obje momčadi pokazale veliku želju za pobjedom i pritom ispoljile veliku nervozu i verbalne okršaje,naravno uz vrlo dobru i efikasnu igru.