u 2020. obilježavamo 10 godina kluba

Ove godine Nogometni klub “Most” slavi 10 godina postojanja,a kao početak rada kluba je datum 03.svibanj 2010.godine,kada je održan prvi trening.
U tom periodu uspjeli smo izgradit i razviti  klub prepoznatljiv i priznat u zagrebačkom nogometu.
S obzirom da smo bazirani gotovo isključivo na igrače sa prostora našega naselja,rezultati koje postižemo i lige u kojima se trenutno natječemo su dokaz izuzetno kvalitetnog rada našega kluba i talentiranosti djece sa ovoga područja.
Poboljšavanjem uvjeta rada na kojem radimo u suradnji sa lokalnom zajednicon i gradom,otvoriti će se mogućnost ukljućivanja u natjecanje  i seniorske ekipe.
U ovih 10 godina rada kluba možemo biti itekako ponosni na sve što smo napravili i sa istim motivom i željom nastavljamo dalje.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

happy wheels