1 : 4 ( 1 : 0 )

NK”Most”:
Aleksić,Barukčić,Šajfar(kap.),Jurina,,Marinković,Marić,Malićević,Šumić,Čorak,Vranjković,Barišić

Strijelac za NK”Most”:Barukčić

Nakon šest utakmica bez poraza,danas smo pokleknuli u utakmici sa Podsusedom.Izgleda da nam protivnik ne odgovara,jer smo poraženi i u jesenskom dijelu prvenstva 2:1.Sama utakmica je bila izjednačena,a pobjeda je mogla i na jednu i drugu stranu.Početak utakmice pripao je gostima,dok smo se mi trgnuli ulaskom Šumića i Barišića koji su razbili našu uspavanost.U zadnjim trenucima prvog poluvremena Barukčić zabija za 1:0.Tada smo igru i rezultat imali pod kontrolom,ali ne uspijevamo povečati prednost iz nekoliko izglednih prilika.U zadnjoj četvrtini nakon velikog nesporazuma Vranjkovića i Čorka gosti izjednačuju na 1:1.Nakon prve greške uslijedilo je još niz grešaka naših igrača što gosti koriste i ostvaruju vrijednu pobjedu.Ipak ne treba previše kritizirati naše igrače,jer proljeće je i dalje odlično,a povratak na pobjedničku stazu tražiti ćemo već u nedjelju protiv Gavrana u Odranskom Strmcu.

nkodra-nkpodsused

Limači: Liga B-5:Neodigrana utakmica U Obrežu!

Radi toga što je naša ekipa kasnila na utakmicu,nije odigrana utakmica u Obrežu.Domaćin je iskoristio pravo na 15 minuta čekanja i nakon toga nije želio igrati niti dogovoriti drugi termin.Utakmica će najvjerovatnije biti registrirana 3:0 za domaćina.