Zagići: Liga B-3:U Odri nastavljen proljetni pobjednički niz!

2 : 3 ( 1 : 0 )

NK”Most”:
Lujić,Barukčić,Šajfar(kap.),Jurina,,Marinković,Marić,Malićević,Šumić,Čorak,Vranjković,Barišić

Strijelci za NK”Most”:Barukčić 1 gol,Vranjković 1 gol,Čorak 1 gol

Proljetni san i dalje traje!Tako bi najkrače opisali šestu pobjedu u nizu u proljetnom dijelu prvenstva.Danas su zagići igrali protiv starih poznanika u Odri.Početak utakmice donio je izjednačenu igru večinom na sredini terena bez izrazitih šansi.Ipak domaćin dolazi u vodstvo nakon nesporazuma u našoj obrani.Nedugo nakon toga dosuđen je kazneni udarac za Odru i velika prilika da domaćin ode na 2 gola razlike,ali Lujić brani kazneni udarac i daje novi polet našoj ekipi.Nakon poluvremena Barukčić zabija za 1:1,ali ubrzo domaćin opet vodi.Ipak u zadnjoj četvrtini utakmice naši igrači pokazuju karakter i prvo Vranjković zabija prekrasan gol glavom nakon ubačaj Šajfara iz kornera za 2:2,a Čorak prebacuje domaćeg vratara sa 15-tak metara za veliko vodstvo 3:2.Do kraja je domaćin vršio pritisak na naš gol,ali je Lujić (junak današnje pobjede) bio nesavladiv i tri velika boda su na našem kontu.Uz već spomenutog Lujića pohvala za odličnu igru Jurine kao i za čitavu ekipu:Još jednom

Antunović,Matić,Kalem,Knežević,Perić,Jerković,Bajramović(kap),Barbarić

Danas su limači igrali u Horvatima protiv istoimenog domaćina koji se takmiči u ligi B-5 izvan konkurencije, jer se uključio u proljetnom dijelu prvenstva,a za kojeg nastupaju igrači otvorene škole GNK “Dinamo”.Ostaje žal da smo u toj utakmici nastupili sa igračem manje,jer se nekolicina igrača nije pojavila na utakmici, tako da ne možemo dobiti pravu sliku naše ekipe u odnosu na kvalitetnog protivnika.Ipak i u ovako “okrnjenom” sastavu vrlo dobro smo parirali i svi igrači na današnjoj utakmici zaslužuju pohvalu za hrabru i požrtvovnu igru kojom su “zacementirali” svoje mjesto u momčadi u preostalim utakmicama.